داستان برنازی​

ایده ای برای خونه زندگی

برنازی متولد شد!

در دهه‌های اخیر، در صنعت وسایل خانگی انقلاب و پیشرفتی رخ داده که با سیر تحول این صنعت در طی صده‌های قبل از آن برابری می‌کند. با رشد جمعیت و افزایش نیاز به ابزارهای هوشمند که هریک چندین قابلیت دارند و چندین کار انجام می‌دهند، نیاز به ایده‌های نوین در طراحی وسایل خانه و بیرون از خانه نیز، افزایش یافت. برای فعالیت در این زمینه، ایده و نبوغ اولیه تنها قدم اول کار است، زیرا تجهیزات ضروری خانگی، جدا از داشتن قابلیت‌های متنوع باید دوام، کیفیت، قیمت مناسب، طراحی استاندارد را داشته باشند تا در قلب خانواده‌های سخت‌گیر ایرانی جای خود را باز کنند.

برنازی متولد شد تا با ایده های خود خانه و زندگی را برای شما راحت و آسوده کند.

شروع فعالیت از سال

سال 138۹

اشتغال مستقیم و غیر مستقیم

1000 نفر

محصول تولید شده

۱۰۰ تنوع محصولی

تعداد نمایندگی ها

۲۰ فروشگاه

مجموعه نسیم پرداز در طول یک دهه فعالیت خود، تمرکزش را بر عرضه کالاهای مورد نیاز برای کامل شدن یک خانه، متناسب با سلایق ایرانی گذاشته است. مجموعه ما با عرضه محصولاتی همچون دریچه کولر، رخت آویز هوشمند، پنکه، بخاری قارچی و میز آتش، کیفیت را بر کمیت ارجح قرار داده است و مطابق نیازهای مصرف‌کنندگان محصولاتش را تطبیق داده است تا بیشترین میزان رضایت را برای مشتریانش به ارمغان بیاورد و نامش را در صنعت وسایل داخل خانه و همچنین بیرون از خانه به عنوان نمادی از اعتماد ثبت کند.

دراین صنعت، درنظر گرفتن طراحی داخلی (interior design) امری حیاتی است که نیازمند تخصص و داشتن دانش آکادمیک کافی در این زمینه است. بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ، این مسئله را جدی نمی‌گیرند و پیشنهادات و محصولاتشان را تنها با درنظر گرفتن قیمت و سود نهایی کالا تولید می‌کنند. از طرفی این محصولات قرار است که در خانه و سبک زندگی ما تأثیر بالایی بگذارند و بی‌کیفیت بودن و داینامیک نبودن ظاهرشان می‌تواند حس‌ و حال یک خانه زیبا را برهم بزند. برنازی با داشتن تیمی متعهد و علاقمند به فعالیت و آزمایش در زمینه طراحی داخلی، زیبایی و کارایی مدرن محصولاتش را در صدر فهرست مسئله هایش قرار می‌دهد تا محصولاتش به فضای خانه شخصیت متناسب با هدف آن فضا را، ببخشند.

مهم ترین مسئله ی ما در برنازی، نوآوری، خلاقیت و پیدا کردن راهکار های جدید برای خلق محصولات نوین است تا بتوانیم روی کیفیت زندگی شما تاثیر بگذاریم.

ما در برنازی ، چشم انداز و ماموریت مان را با نگاه به آینده و استفاده از تجربیات گذشته مان تعریف کرده ایم تا ثمره نهایی تلاش هایمان تلفیقی از فناوری مدرن، زیبا و کارآمد باشد.

چشم‌انداز ما

ما می‌خواهیم با ایده‌ها و محصولاتمان زندگی نوگرای امروزی را راحت و آسان کنیم تا انسان‌ها فرصت رسیدگی به امور مهم‌ترشان را پیدا کنند.

ماموریت ما

ما در برنازی تولید محصولات خلاقانه، نوآور، ساده، زیبا و با دقت به جزئیات و ظرافت‌های زندگی نوگرای امروزی را ماموریت خود قرار دادیم.

برنازی به روایت تصویر

اولویت ها و ارزش های ما حول محور مشتری مداری و توجه به نیازهای شما تعریف شده است. کیفیت خدمات ما را در هنگام انتخاب، خرید و استفاده از خدمات پس از فروش برنازی احساس خواهید کرد و در تک تک قدم هایتان با شما همراه خواهیم بود. ما بر این اساس ارزش های کلیدی خودمان را تعریف کرده ایم.

honesty01

صداقت

ما خود را ملزم می دانیم تا با شما صادق باشیم. صداقتی که از روی ارزش های والای انسانی است، صداقت را ریشه و اساس رابطه پایدارمان با شما می دانیم و به هیچ قیمتی حاضر نیستیم لحظه ای آن را کنار بگذاریم، حتی اگر به ضررمان باشد!

handshake

مشتری مداری

برای ما مشتری و مردم مرکز همه چیز است. محصولات و خدمات مان را حول محور مشتری طراحی و توسعه داده ایم و معتقدیم جهان برنازی با مشتری مداری کامل خواهد شد و به ثمر خواهد رسید.

ارزش‌های کلیدی ما

fast-time

سرعت

همواره معتقدیم ارائه خدمات و پاسخ گویی به مشتریان باید به سرعت انجام شود. اتلاف وقت شما برای ما یکی از خطوط قرمز برنازی است. امیدواریم شما هم ما در مسیر انجام این وظیفه یاری کنید.

bulb

خلاقیت

اگر قرار باشد محصولی در برنازی طراحی و تولید شود قطعا این محصول یک محصول معمولی نیست. ما نمیخواهیم محصول معمولی مثل دیگر محصولات تولید کنیم. نوآوری و خلاقیت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که محصولات ما برای شما دارند.

search

دقت به جزئیات

کیفیت و توجه به طراحی قطعا از دریچه ی دقت به جزئیات می گذرد، دقت به جزئیات کلید تولید محصول با درجه کیفی بالاست. برنازی این ارزش را در روند طراحی، تولید و کنترل کیفیت سرلوحه خود قرار می دهد.

factory

کار آفرینی

مسیر اعتلا وپیشرفت ایران امروز ما از مسیر کارآفرینی، ایجاد شغل و پایبندی به سیاست های تولید ملی می گذرد. ما مفتخریم که خود را کار آفرین بنامیم و به گسترش فرهنگ کار آفرینی کمک کنیم.

خانواده برنازی

آقای سید حامد عبدمنافی

آقای سید حامد عبدمنافی

مدیر عامل

 آقای محمد وحید نباتچیان

آقای محمد وحید نباتچیان

رئیس هیئت مدیره

آقای احمد زمانی  رهبر

آقای احمد زمانی رهبر

مشاور بازاریابی و برندینگ

آقای یوسف فدایی

آقای یوسف فدایی

مشاور فروشهای اینترنتی

آقای محمد رضا کوهکن

آقای محمد رضا کوهکن

مسئول فنی تولید

خانم کیمیا روزبهانی

خانم کیمیا روزبهانی

مسئول تبلیغات و فروش

خانم فریده صیدی

خانم فریده صیدی

مسئول تبلیغات و تولید محتوا

آقای حامد پیریا

آقای حامد پیریا

تکنسین فنی تولید

آقای معین اروجی

آقای معین اروجی

تکنسین فنی تولید

خانم مهسا خاوری

خانم مهسا خاوری

مدیر مالی و حسابداری

آقای مهندس لشکری

آقای مهندس لشکری

کارشناس فروش

آقای مهندس خلیلی

آقای مهندس خلیلی

مشاور فروش خاور میانه